Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Muzyka w całym mieście

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Gostyń. W ramach ,,Temper Kultura'' na rynku i w innych częściach miasta wystąpiły zespoły muzyki ,,ulicznej''Gostyń. W ramach ,,Temper Kultura'' na rynku i w innych częściach miasta wystąpiły zespoły muzyki ,,ulicznej'' fot. Tomasz Teodorczyk

Na rynku, w parku czy osiedlach wystąpiły kapele folkloru miejskiego. Po raz kolejny muzykę podwórkową zagrano dla mieszkańców Gostynia.

 

Wydarzenie odbyło się w ramach ,,Temper Kultura'' i zostało zorganizowane przez Gostyński Ośrodek Kultury ,,Hutnik''. Jest to przedostatnia impreza w ramach letniego cyklu imprez plenerowych. W sobotę 18 sierpnia, około godziny 17.00 równocześnie wystąpiły dwa zespoły muzyczne - na rynku zagrał Parnas Brass Band a na ul. Górnej i w wielu innych rejonach miasta, gostyńska Kapela EKA,

Złożony z sześciu młodych muzyków Parnas Brass Band zagrał zarówno muzykę popularną, jak i standardy muzyki jazzowej. Kapela EKA, założona w Gostyniu w 2006 roku, przeniosła słuchaczy w klimaty biesiadno-uliczne.

Koncerty zakończyły się około godziny 20.00. Ostatnia impreza plenerowa w ramach ,,Temper Kultura'' odbędzie się 24 sierpnia. Na gostyńskim rynku będzie można obejrzeć 3 spektakle teatralne.

CzytajOgrody klasztorne już od samego południa wypełniły się ludźmi

Więcej o koncertach i zespołach przeczytasz w najnowszym wydaniu gazety Życie Gostynia

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!