Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Na koniec okresu przygotowawczego Krobianka przegrała

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    8.03.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal Pleszew - Pinsel-Peter Krobiank 3 : 0Stal Pleszew - Pinsel-Peter Krobiank 3 : 0 fot. M. Piechel

W ostatnim meczu kontrolnym Pinsel-Peter Krobianka Krobia poniosła pierwszą porażkę w zimowym okresie przygotowawczym. Lider piątej ligi uległ Stali Pleszew 0 : 3. 

Gospodarze sobotniego pojedynku prowadzili po pierwszej połowie 1 : 0. Piłkarze Dariusza Wiśniewicza próbowali odwrócić losy tego spotkania. Były sytuacje do strzelenia goli, jednak w końcówce meczu kolejne bramki zdobyli gospodarze. - Ten sparing nie był zły w naszym wykonaniu, jednak wynik jest taki a nie inny. Dochodziliśmy do sytuacji bramkowych i to mnie cieszy. Gorzej ze skutecznością. Są takie mecze, że masz sytuacje, ale nic nie chce wpaść – podsumował sobotnie spotkanie trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Porażka Kani z mocnym przeciwnikiem. 

Stal Pleszew – Pinsel Peter Krobianka 3 : 0
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Gembiak, Brodziak, Pospiech, Jędrzej Knapp, Sarbinowski, Szpurka, Kaczmarek, Chwaliszewski, Joachim Knapp, Masełkowski oraz Urbański, Kubacki
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!