Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Na krajówce TIR wjechał w TIR-a

› Wypadki miesiąc temu    16.09.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Kierowcy obydwu ciężarówek wyszli ze zdarzenia bez szwankuPiaski. Kierowcy obydwu ciężarówek wyszli ze zdarzenia bez szwanku fot. Bogdan Bujak

Wczoraj, przez ponad godzinę jeden pasji drogi krajowej nr 12 w Piaskach był zablokowany po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych. Miało to miejsce o godzinie 16.33 na wysokości pawilonu meblowego przy wyjeździe z Piasków w stronę Gostynia.

R E K L A M ABolsius

- Jeden TIR przepuszczał dwa pojazdy osobowe, które wyjeżdżały z bramy jednego z zakładów natomiast drugi, nie wyhamował i uderzył kabiną w jego naczepę pojazdu. Obydwa pojazdy poruszały się po załadunek, także na szczęście naczepy były też puste - informował na miejscu zdarzenia aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak, dowódca zmiany Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Żadnemu z kierowców, ani 37-letniemu mieszkańcowi powiatu gostyńskiego, który kierując ciągnikiem siodłowym marki Renault Premium spowodował kraksę, ani poszkodowanemu 43-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego prowadzącemu scanię nic się nie stało. Byli trzeźwi. 

Mniej uszkodzona ciężarówka z naczepą była stanie odjechać po zderzeniu. Natomiast w przypadku renault trzeba była rozczepić naczepę od ciągnika siodłowego, które następnie usunięto z drogi przy pomocy ładowarki teleskopowej oraz innej ciężarówki. Podczas akcji miejsce zdarzenia zabezpieczały dwa zastępy JRG Gostyń.

Sprawcę zdarzenie ukarano mandatem i punktami karnymi.

Czytaj również: będą kaskadowe pomiary prędkości

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ bodo
  miesiąc temu 3
  Na zdjeciu volvo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ CBA
  miesiąc temu 2
  Na fadromie Kryspin?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ....
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  TIR to nie jest nazwa tego pojazdu, proszę się do uczyć
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji