Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Na majówkę zaprosili zaprzyjaźnione zespoły

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    24.05.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

Wyjątkową piosenką rozpoczęto czwartkową (23 maja) majówkę w Pogorzeli. Na zaproszenie zespołu Jawor, do ośrodka kultury przybyły zaprzyjaźnione grupy śpiewacze.

 

Gospodarze rozpoczęli występy okolicznościową piosenką o 600-leciu miasta, której słowa napisała jedna z członkiń zespołu – Grażyna Jarus.

Majówka z Jaworem, miała się odbyć na świeżym powietrzu, jednak aura nie była zbyt łaskawa.

- Chcieliśmy zrobić wam to spotkanie nie tylko „z Jaworem”, ale też pod jaworem, tak w przenośni. Scena stoi ustawiona na zewnątrz, chcieliśmy przynieść ławeczki, pokazać was trochę miastu, ale pogoda jest, jaka jest – mówił do zespołów burmistrz Piotr Curyk.

Gości powitał również przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego, Alfred Siama.

- Zawsze z wielką radością w tej imprezie uczestniczę, ponieważ charakteryzuje się ona niesamowitą spontanicznością, pozytywną energią, artyzmem i to jest piękne, że tak wiele zespołów do naszej Pogorzeli przyjeżdża i wspólnie śpiewa, integruje się. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale najważniejszy jest nastrój, ta pogoda ducha na pewno dzisiaj będzie wspaniała – stwierdził.

Przedstawicielki zespołu Władysława Jarońska i Maria Klamecka życzyły swoim gościom miłego odbioru, bo „kto śpiewa, troski rozwiewa”. 

Czytaj także: Auto spłonęło doszczętnie. Stało niebezpiecznie blisko domu.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!