Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Na pływalni dwutygodniowe roboty porządkowe

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    29.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Pływalnia nieczynna przez dwa tygodnieGostyń. Pływalnia nieczynna przez dwa tygodnie fot. arch. portalu gostynska.pl

Kryta pływalnia „Na Fali” w Gostyniu, od poniedziałku 2 września będzie nieczynna. Jest to związane z przerwą technologiczną, którą OSiR w Gostyniu planuje co roku. W ciągu roku obiekt dostępny jest praktycznie codziennie - łącznie ze świętami, sobotami i niedzielami.

Trudno wtedy wykonać prace malarskie, serwisowe, większe remonty, ponieważ to wymaga zatrzymania obiegów wody i nie tylko. Zamkniecie pływalni na dłużej jest więc konieczne.

- W trakcie przerwy technologicznej będziemy prowadzić przede wszystkim prace porządkowe. Wykonamy roboty na tzw. podbaseniu, czyli w części niedostępnej dla klientów. Będziemy wymieniać złoża przy filtrach. To są elementy, które wymagają wymiany po 10 latach eksploatacji i sukcesywnie staramy się to robić - mówi Wojciech Walkowiak.

Wykonane będą też prace serwisowe zjeżdżalni i wentylacji, roboty porządkowe w nieckach basenowych - czyli gruntowne czyszczenie szorowanie, uzupełnianie braków oświetlenia, a poza tym czyszczenie sufitu, szyb, itp. OSiR w Gostyniu wynajmie do wykonania prac firmy zewnętrzne - specjalistyczne, gdyż niektóre wymagają interwencji fachowców, ludzi z konkretnymi uprawnieniami. Prace porządkowe wykonają pracownicy OSiR-u i w ciągu dwóch tygodni pływalnia zostanie przygotowana do użytku.

            Podczas przerwy technologicznej na krytej pływalni nie będą się odbywać zajęcia sportowo-rekreacyjne. Terminy wykupionych wcześniej karnetów na usługi basenowe oraz siłownię zostaną wydłużone o czas trwania przerwy. Kort tenisowy czynny będzie bez zmian.

Piorun uderzył w stóg. Zapaliła się słoma - KLIK

Rezerwacji i opłaty będzie można dokonać w recepcji basenu pn.-pt. w godzinach 7.00-15.00. Karnety Progress Fitness oraz e-karty będą do nabycia w biurze kręgielni (pn.-pt. w godz. 7.00-21.00). Basen zamknięty będzie do niedzieli, 15 września.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!