Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Na razie chodzi o kulach. Ale na boisko jeszcze wróci

› Aktualności 9 miesięcy temu    10.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
Borek Wlkp. Maciej Grzemski kilka godzin po zabieguBorek Wlkp. Maciej Grzemski kilka godzin po zabiegu fot. arch. pryw. Macieja Grzemskiego

- Chodzę o kulach, ból czasem się pojawia, ale jest do wytrzymania - wyznaje Maciej Grzemski, zawodnik piłkarskiego klubu Wisła Borek Wlkp. Od tygodnia chłopak z Bruczkowa (gm. Borek) jest po zabiegu kolana, w którym miał zerwane więzadło krzyżowe przednie.

Maciej Grzemski jest jednym z najlepszych zawodników w „Wiśle”. Latem ciężko trenował, aby w nadchodzących rozgrywkach pokazać się z jeszcze lepszej strony. Podczas ostatniego meczu sparingowego, tuż przed końcowym gwizdkiem, nabawił się poważnej kontuzji kolana. Konieczne było wykonanie zabiegu, który kosztował 9 tys. zł. Klub Wisła Borek zorganizował dla swojego zawodnika zbiórkę środków na ten cel, zakładając konto na zrzutka.pl. - CZYTAJ TUTAJ

Pieniądze zbierano również innymi sposobami, organizując licytacje koszulek i piłki z autografami na portalach społecznościowych. Do akcji przyłączyli się też zawodnicy i kibice z Ponieca.

Ostatecznie udało się zebrać potrzebną kwotę i młody piłkarz mógł spokojnie pojechać na zabieg do prywatnej kliniki Endomedical w Poznaniu. Cieszył się bardzo, że to jest ten moment. Zabieg był wykonywany 5 grudnia.

- Nadszedł długo wyczekiwany dzień dla mnie, jestem już po zabiegu. Operacja zakończona pomyślnie, znieczulenie jeszcze mnie trzyma więc nie jest tak źle, mam nadzieję, że jak puści, to będzie dobrze - pisał krótko po operacji w poście na swoim facebooku.

Szalejąc ze szczęścia, że "już po" dziękował rodzinie i klubowi za ogromne wsparcie. Nie ukrywał wdzięczności dla każdego kto w jakikolwiek sposób sprawił, że operacja doszła do skutku. - Naprawdę nie spodziewałem się, że uda nam się zebrać całą kwotę w tak krótkim czasie - przyznał Maciej Grzemski. Z kliniki został wypisany następnego dnia rano.

- Lekarz powiedział mi, że kolano wygląda dobrze więc będzie wszystko w porządku. Jest lekki obrzęk, ale to normalne po takim zabiegu. Czasem pojawi się ból ale wiem że muszę ciężko pracować, ćwiczyć, żeby wrócić to pełni zdrowia - mówił Maciej Grzemski dwa dni po wyjściu ze szpitala.
 

Zawodnik i trener „Skrzatów” z Wisły Borek nie ukrywa, że chciałby wrócić jak najszybciej do gry w piłkę, gdyż brakuje mu treningów, boiska, emocji, kibiców.

- Ale najpierw rehabilitacja, która określi czas mojego powrotu. Nie umiem określić kiedy pojawię się ponownie na boisku. Myślę, że jeśli w ciągu pół roku wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wtedy wrócę - mówi Maciej Grzemski.

My życzymy panu Maciejowi zdrowia i zreralizowania planów!

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
9 miesięcy temu ocena: 0%  5
W krobii 3 takich zawodników miało kontuzje przez ostatnie dwa sezony ciekawe gdzie są o nich artykuły napisane?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
9 miesięcy temu 4
Nie no oni tylko narzekają bo to uwielbiają, w zamyśle artykułów nie chodziło o rodzaj kontuzji, skąd zawodnik jest, ile ma lat i co już w życiu przeszedł, ale o formę akcji i pomocy, więc zamast tam w Krobi marudzić to najpierw coś zrobić to gazeta na pewno do was dotrze. Podobno czytane ze zrozumieniem jest elementem nauczania w szkole podstawowej, może trzeba od początku wszystko zacząć?
~ Redakcja
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Czy trwa zbiórka? Zapraszamy do redakcji.
~ jarock
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Szybkiego powrotu na boisko życzę. Fan Jarota.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nati
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia i sił
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji