Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Na sportowo w świątecznej atmosferze

› Sport i rekreacja› Sporty walki 8 miesięcy temu    12.12.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Photo by Łukasz Szolc

Turniej Wielkopolskie Mikołajkowe Mistrzostwa Taekwondo na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych. W siódmej już edycji wzięło udział blisko 260 zawodników z czterech klubów: SKT SILLA, KSW VATAHA, KS HALLA SAN i KS TIGER WIELKOPOLSKA, który był gospodarzem zawodów.

Tradycyjnie rozgrywane były 3 konkurencje: walka sportowa, techniki specjalne – kopnięcie wysiężne z rozbiegu i konkurs rozciągania. Dla rywalizujących sportowców przygotowano mnóstwo nagród – w każdej konkurencji do wygrania były medale a nagrodami za rozciąganie były puchary - po sześć na każdy rocznik uczestniczący w turnieju. - Siódmy raz bawiliśmy się na sportowo i w świątecznej atmosferze. Po raz kolejny przekonujemy się, że kojąca atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zmniejsza stres i pozwala łatwiej wejść do rywalizacji sportowej nowym zawodnikom – powiedział trener KS TIGER WIELKOPOLSKA Krzysztof Bednarz. Więcej w świątecznym wydaniu tygodnika Życie Gostynia.

GSW 17. Sebastian Jaroński czy Bartek „Clark Kent” Gładkowicz?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!