Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Na ten rok zaplanowali jeszcze jedną rowerówkę

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    10.09.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Arch. uczestników

Pogoda dopisała na tyle, by wycieczka się udała. 8 września na starcie zaplanowanej pępowskiej rowerówki czekało 40 osób.

 

Po raz trzeci grupa zapalonych cyklistów wybrała się na Festiwal Tradycji i Folkloru do Domachowa. Trasa wiodła spod GOK-u do Kościuszkowa, dalej Ludwinowa, Sułkowic, a stąd już do Domachowa. Peleton w dwie strony prowadził Marian Ptak, a Stanisław Zieleniewicz, zgodnie z tradycją, jechał na końcu i zakładał łańcuchy oraz pompował opony. - Na Festiwalu spotkaliśmy wielu znajomych wystawców. Z roku na rok wydarzenie jest coraz bogatsze i cieszy się większym zainteresowaniem – mówili uczestnicy rowerówki.

Do Pępowa wyjechali o 17 przez Rębowo i Ludwinowo w asyście strażaków ochotników z Pępowa.

- Na ostatnią już rowerówkę w tym roku zapraszamy w niedzielę 22 września na godz. 14.00 Krótką, dziesięciokilometrową trasą przejedziemy pod wiatrak Franciszek, gdzie o 15.00 odbędzie się jego oficjalne otwarcie. Zachęcamy do udziału - mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

Czytaj także: o boćku, który stoi na poboczu drogi i nie daje do siebie podejść.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!