Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Najbardziej dostał golf

› Wypadki ponad rok temu    10.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Grabonóg. Volkswagen stał zaparkowany na poboczu drogiGrabonóg. Volkswagen stał zaparkowany na poboczu drogi fot. Bogdan Bujak

Lekkimi obrażeniami dla jednego z kierujących zakończyło się zderzenie dwóch samochodów osobowych, do którego doszło dziś na trasie Grabonogu-Piaski. Dokładnie w całym zdarzeniu uczestniczyły trzy auta.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego wyjeżdżała z terenu firmy „Mondi” nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Włączając się do ruchu swoim renault megane classic nie zauważyła nadjeżdżającego od strony Grabonoga renault kangoo. Kierowca, 53-letni mieszkaniec naszego regionu chcąc uniknąć zderzenie „uciekł” na lewy pas jedni, a następnie na pobocze. Na jego nieszczęście stał tam zaparkowany volkswagen golf, w który uderzył. Właściciela auta nie było w pojeździe.

Kierujący autem francuskiej marki doznał w wyniku zdarzenia niewielkich obrażeń, jednak nie wymagała pomocy medycznej. 21-letnia sprawczynię kolizji ukarano mandatem 500 złotych i 6 punktami karnymi.

Czym pachnie nowy market w Borku?

Paliło się w domu, a oni leżeli pijani

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ vr
  ponad rok temu 4
  Pracownicy tej firmy po 14 spieszą się do domu i wyjeżdżają tam bardzo nieostrożnie więc ten wypadek to był tylko kwestia czasu - sam omijam auto które mi wyjechało na drogę. Co do lustra ciekawe kto z wyjeżdżajacych miałby czas zrobić stop i na nie spojrzeć.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pracownik
  ponad rok temu 3
  Do Driver Człowieku wyjazd z firmy mondi jest fatalny, płot zasłania wszystko, trzeba wyjechać przodem samochodu żeby coś widzieć. Może jakieś lustro by zamontowali i będzie bezpieczniej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Driver
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Prędkość kangoo nie ma tu nic do znaczenia.. kierowca wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej czyli włączając sie do ruchu ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa wszystkim znajdującym sie na głównej drodze. A widoczność jest tam dobra i widać nadjeżdżający samochód od strony Grabonooga. Sam miałem tam kilka podobnych przypadków jadąc główną drogą ale udało mi się wyhamować.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ aras
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  napewno cwaniak z renówki jechał przepisowo co widać po stanie golfa zabrac prawko i koniec
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji