Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Najbardziej ucierpieli trzej chłopcy. Karetka zabrała ich do szpitala

› Z policji 6 miesięcy temu    19.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 13 ocen 0 / 0%
A A A
zdjęcie poglądowezdjęcie poglądowe fot. arch. gostynska.pl

Gostyńska policja ustala przyczyny zdarzenia drogowego na szosie powiatowej Gostyń - Grabonóg, w którym ucierpieli trzej 10-letni chłopcy. Podróżujący samochodem są mieszkańcami powiatu gostyńskiego.

Wczoraj wieczorem warunki na drogach nie były łatwe. Panowała gęsta mgła, nawierzchnia jezdni była mokra i śliska. Około godz. 21. 30 dyżurny KPP w Gostyniu został powiadomiony przez WCPR o zdarzeniu drogowym, które zaistniało na drodze powiatowej z Gostynia do Grabonogu.

Miało tam dojść do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia wynika, że na szosie pomiędzy Gostyniem a Grabonogiem kierowca samochodu BMW X3 (36 l.) wyjechał od Gostynia na łuk drogi, który prowadził w lewo.

Z nieustalonej przyczyny mężczyzna pojechał jednak prosto. W ten sposób zjechał z pasa jezdni na pobocze, a następnie do rowu, po drodze przodem auta uderzając w drzewa. W wyniku tego zdarzenia najbardziej ucierpiało troje pasażerów. To dzieci, w wieku 10 lat.

Pracujący na miejscu ratownicy medyczni zdecydowali, że zostaną one przetransportowane do gostyńskiego szpitala. Dwóch chłopców doznało poważnych obrażeń. U jednego stwierdzono złamania lewej i prawej kości promieniowej i ogólne stłuczenia ciała, drugi z chłopców doznał złamania prawej kości udowej i ogólnych stłuczeń ciała. Trzecie dziecko doznało ogólnych obrażeń ciała.

Policja po wstępnych działaniach ustaliła, że kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze prowadzą czynności, aby dokładnie poznać okoliczności zdarzenia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (15)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monika
6 miesięcy temu ocena: 0%  15
Bardzo proszę rodziców chłopców lub kogoś kto ich zna o kontakt (...)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Myśliwy
6 miesięcy temu ocena: 100%  14
Hiena!
~ Kop
6 miesięcy temu ocena: 100%  13
Ciekawe po co. Dla chłopaków zdrówka. Będzie dobrzev
~ Audi
6 miesięcy temu 12
Bmw? To chyba wszystko tłumaczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qggg
6 miesięcy temu 11
Kilka baranow w Audi też widziałam
~ Olek
6 miesięcy temu ocena: 100%  10
Nie nie jechałem tym autem!!! Ale jeśli mgła taka że świata nie widać ,to się zwalnia do prędkości takiej żeby nawet jak w drzewo walniesz to nie taką prędkością żeby się tak rozbić. Ale mimo to życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolo
6 miesięcy temu ocena: 0%  9
Olek jechałem tym samochodem że wiesz z jaka prędkością jechał kierowca napewno nie to weźcie się ludzie nie kiedy zastanówcie bo wszyscy mądrzy a jak by wam się takie coś stało to byście wszyscy siedzieli cicho
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roni Ferrari
6 miesięcy temu 8
Zabrakłoby palcy dwóch rąk żeby zliczyć wypadki w tym miejscu. Nawet krzyż nie pomaga.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olek
6 miesięcy temu ocena: 100%  7
Do OOOA. Jeśli taka zła pogoda to trzeba być lekko walnietym żeby jechać taka prędkością żeby tak dzieci potrzaskać. I ciekawe czy były pozapinane. Bo na moje to jeśli zła pogoda to się zwalnia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Haha
6 miesięcy temu 6
Z jaką prędkościa? Macie wiadomości od policji jaka była prędkość że komentuje ie? Jak na mokrej nawierzchni lub w mgle wyleci zwierzę i wpadniemy z drogi też jesteśmy idiota i?
~ JPS
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
Jeśli stu kierowców pojechało prawidłowo, a tylko jeden wylądował w rowie to nie można zwalać wszystkiego na złą pogodę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ No yt
6 miesięcy temu 4
Zła pogoda to jedna z przyczyn. Dobrze ze jednym z tych kierowców byłeś ty. Inaczej będziesz gadać jak spotka to Ciebie lub twoja rodzine. Choć i takiej wszechwiedzwcej osobie która wie co tam się stało nie życzę tego
~ Yt
6 miesięcy temu ocena: 50%  3
Polacy. Lepiej komentować, krytykować niż życzyć zdrowia. Wstyd
~ Miki
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Brawurowo jazda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oooa
6 miesięcy temu ocena: 0%  1
zła pogoda Panie mądralo