Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Najnowocześniejsza w powiecie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Budowa hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu zakończyła się z niewielkim opóźnieniem. Nowo powstały obiekt sportowy jest najnowocześniejszy w powiecie.

Realizacja zadania rozpoczęła się przed dwoma laty - 30 maja 2008 r., ale inwestycję zaplanowano jeszcze w poprzedniej kadencji. Najnowocześniejszy obiekt sportowy w powiecie gostyńskim, kosztował samorząd 6,5 mln złotych. Urząd Marszałkowski w Poznaniu przekazał dotację w wysokości 160 tys. zł na zakup podłogi i urządzeń sportowych. 29 czerwca, nastąpiło oddanie prac budowlanych władzom powiatowym przez wykonawcę robót. Hala posiada 213 miejsc oraz dwie antresole. Pod trybunami, oprócz magazynu sprzętu sportowego, zlokalizowano zaplecze dla nauczycieli i trenerów oraz punkt pomocy medycznej. Dodatkowo ten obiekt wyposażony jest w 4 przebieralnie z węzłami sanitarnymi, toalety dla zawodników i widzów oraz bibliotekę. W czasie trwania zajęć lekcyjnych istnieje możliwość podziału sali na trzy przestrzenie, oddzielone jezdnymi kurtynami. Powierzchnia areny sportowej wynosi 1078,16 m2, a całkowita 2119,86 m2. Uroczyste otwarcie hali zaplanowano na 1 września 2010 roku, podczas wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego. (AgFa) Więcej w bieżącym wydaniu "Życia"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!