Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Najtrudniej jest zacząć biegać

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    16.09.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bodzewo. Od kilku dni w szkole królują najróżniejsze dyscyplina spotoweBodzewo. Od kilku dni w szkole królują najróżniejsze dyscyplina spotowe fot. Bogdan Bujak

Wszystko, co związane z bieganiem był tematem czwartego dnia II edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, w którym uczestniczy Zespół Szkół w Bodzewie. Z tej okazji w bodzewskiej placówce pojawił się specjalny gość - Edyta Biernacka, mieszkanka gminy Piaski, która w trakcie spotkania opowiedziała o swojej dwuletniej przygodzie z bieganiem.

R E K L A M ABolsius

- Najtrudniej jest zacząć biegać, ale gdy już wejdzie się w rytm, to uprawianie sportu jest dużo łatwiejsze - tłumaczyła biegaczka-amatorka.

Tuż po prezentacji zainteresowani mogli zapoznać się z częścią kolekcji trofeów oraz zdjęć z biegów, w których startowała, bądź zwyciężała czy stawała na podium Edyta Biernacka. Dzień z bieganiem nie mógł się zakończyć inaczej, jak biegiem.

Wszyscy uczniowie, ci więksi oraz ci mniejsi, wraz ze swoimi wychowawcami oraz gość wzięli udział w marszobiegu przez Bodzewo, który był nawiązaniem do Biegu Jesiennego, organizowanego w placówce już trzeci rok. Zaprezentował się także nowo powstały Szkolny Klub Rowerowy Bodzewo.

O tym, co działo się przez pozostałą część sportowego tygodnia czytaj w najbliższym wydaniu "Życia Gostynia".

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kolega
  ponad rok temu 1
  Edyta Mieszka w Gostyniu. To raczej nie jest z Gmina Piaski.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji