Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Najważniejsza była zabawa

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    24.09.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. AP Reissa

W niedzielę dnia 22 września boisko Orlik w Gostyniu zamieniło się w prawdziwą arenę piłkarskich zmagań. Wszystko za sprawą turnieju Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Piłkarskiej, w którym wzięli udział mali sportowcy z Akademii Piłkarskiej Reissa. W rozgrywkach uczestniczyli piłkarze z Rawicza, Krobi, Ponieca oraz Gostynia.  
Ponad 50 dzieci z rocznika 2015-2013 rywalizowało w niedzielę na Orliku przy ul. Lipowej w Gostyniu w ramach Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej.
Na murawę gostyńskiego Orlika wybiegli młodzi piłkarze z rocznika 2013 i młodsi, którzy reprezentowali Gostyń, Rawicz, Krobię i Poniec. Zagrali oni na małe bramki w rozgrywkach Ligi Europy i Ligi Mistrzów. W tych rozgrywkach najważniejsza była zabawa, a wynik był sprawą drugoplanową. Rozgrywki dostarczyły zarówno zawodnikom, jak i dopingującym ich rodzinom dużo pozytywnych emocji. 
- Turnieje, takie jak ten dają niepowtarzalną szansę na rozwój umiejętności piłkarskich. Chcemy, by Ci młodzi zawodnicy czerpali radość z gry w piłkę i już od najmłodszych lat uczyli się zdrowego i aktywnego stylu życia. Dzięki turniejom, młodzi sportowcy mogą zapoznać się bliżej z zasadami obowiązującymi na boisku, natomiast dla trenerów jest to dobra okazja do obserwacji postępów swoich podopiecznych  - podsumowuje koordynator lokalizacji Gostyń. 
Do Akademii Piłkarskiej Reissa w Gostyniu, Krobi, Pogorzeli czy Poniecu wciąż może dołączyć każde dziecko od 4 roku życia. Więcej informacji pod nr tel.609 639 483 oraz na stronie www.akademiareissa.pl.

Oby tak jak najczęściej. Komplet zwycięstw w klasie okręgowej.
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!