Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Naprawa drogi w Starej Krobi

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.09.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wkrótce znikną dziury z powierzchni dróg w Starej Krobi i Ciołkowie. Gmina Krobia podpisała umowę na wykonanie remontu jezdni w tych wioskach.

W ramach robót przewidziano modernizację nawierzchni z betonu asfaltowego na dwóch odcinkach w Starej Krobi - w sumie 2 200 m2, czyli pas długości ok. 700 m i szerokości 3 m, zmodernizowana będzie też droga w Ciołkowie, a dokładnie dojazd do Ciołkowa Huby. Szerokość tej drogi nie zostanie powiększona, a prace naprawcze zostaną przeprowadzone na długości 666 m2 w istniejącej szerokości drogi. Wykonawcą zadania jest firma DROGBUD z Gostynia. Sp. z o.o. Koszt remontu łącznie pochłonie 166 tys. zł. Z tego 25 tys. zł przeznaczone zostaną na inwestycję w Ciołkowie, reszta pieniędzy przekazana będzie na modernizację drogi w Ciołkowie. W budżecie gminy na 2010 r. na zadanie zaplanowane było 155 tys. zł. - Na sesji Rady Miejskiej w Krobi, 3 września, radni zwiększyli środki na inwestycję o brakująca kwotę. Po II przetargi koszty zadania wciąż były wyższe, iż te, zarezerwowane w budżecie - informuje Andrzej Olejnik, naczelnik wydziału inwestycji i gospodarki przestrzennej w krobskim magistracie. Plac budowy został przekazany wykonawcy 15 września, a prace powinny się zakończyć jeszcze w tym miesiącu.(AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!