Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Naszemu Panu śpiewajmy...

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    28.05.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 6 / 33%
A A A
 fot. A. Fajczyk

W Borku Wlkp. trwa Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej. Na scenie miejscowego ośrodka kultury wystąpi prawie stu uczestników. Oceniani będą w różnych kategoriach wiekowych.

- Muzyka jest pokarmem duszy. Tak jest rzeczywiście. Dlatego cieszymy się, że zaszczyciliście, kochani, nasz festiwal swoją obecnością, abyśmy wspólnie mogli bawić nasze i naszych gości serca muzyką, a przede wszystkim chwalić pięknymi dźwiękami Boga - powiedziała koordynatorka Lidia Wytykowska przed otwarciem tej muzycznej imprezy.

Oficjalnego otwarcia dokonał ks. Marek Dudek Cor. - superior, przełożony kongregacji oratorium św. Filipa Neri na Świętej Górze. - W takiej imprezie nie chodzi tylko o zdobywanie nagród. Ale to jest okazja, by podzielić się swoim talentem, który otrzymaliście od Stwórcy - zwrócił się ks. Dudek do uczestników festiwalu. Ta muzyczna impreza potrwa do późnych godzin popołudniowych.

Relacja i wyniki w najbliższym numerze "Życia Gostynia"

+ 2 głosów: 6 (33%) 4 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!