Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Nie będą brudzić ławek

› Aktualności ponad rok temu    3.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Pracownicy układający sztuczną trawę pod kolorowymi ławkami w gostyńskich plantachPracownicy układający sztuczną trawę pod kolorowymi ławkami w gostyńskich plantach fot. A. Fajczyk

W gostyńskich plantach, w tym tygodniu, wymieniano nawierzchnię pod kolorowymi ławkami, w kształcie liter, tworzących nazwę GOSTYŃ. Zamiast naturalnej, "żywej" trawy, położono tam sztuczną. Co wpłynęło na taką decyzję? Zadanie nadzorował Tomasz Nosek z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu. Wyjaśnił, że przez to, iż na kolorowych ławkach często bawią się dzieci, trawnik dookoła był bardzo wydeptany, z ziemią na wierzchu. - Nie jesteśmy w stanie dopilnować tego, aby ławki były cały czas czyste. Plac, na którym znajdują się "literki" jest nawadniany. Ziemia jest mokra właściwie cały czas, nawet latem. Jeśli dzieci przychodzą, deptają po niej, a później wchodzą na kolorowe ławki i je brudzą. A piach bardzo wżera się w plastik, często musielibyśmy szorować - powiedział pracownik ZGKiM w Gostyniu. - Sądzimy, że jeśli ławki w kształcie liter będą na sztucznej trawie, odejdzie problem ziemi, łatwiej będzie nam utrzymać czystość - dodał. Ile kosztuje sztuczna nawierzchnia? Więcej w następnym numerze "Życia"

Czytaj również Więcej tablic niż drzew - czego zakazali w parku?

a także Więcej miejsc dla niepełnosprawnych?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gostynianin
ponad rok temu ocena: 100%  2
Rawiczanin - nic dodać nic ująć , tylko w Gostyniu w parku mogli posadzić sztuczną trawę!!! Paranoja - i do tego czerwona w odcieniu zieleni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
ponad rok temu ocena: 100%  1
Hehe jak za komuny z tym,że zamiast malowania trawy na zielono sztuczna trawa hehe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji