Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nie dzieci rodzicom, a rodzice dzieciom

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    2.01.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zadowolenie z występu było wszechobecneZadowolenie z występu było wszechobecne fot. Bogdan Bujak

O odwrotności ról oraz obawach związanych z debiutem na scenie mówiła Jolanta Skowronek, dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Stokrotka” w Krobi podczas przedstawienia, jakie wystawili w kinie „Szarotka” rodzice dzieciom, uczęszczającym do placówki przedszkolnej.

– Pierwszy raz organizujemy „Jasełka” w taki sposób. Zawsze odbywało się to z udziałem dzieci w naszym przedszkolu. A w tym roku zrodził się pomysł od jednej z naszych nauczycielek, pani Joanny Szpruty, żeby przygotować „Jasełka” w takiej formie. Zaproponowaliśmy rodzicom udział i naprawdę żadne nie odmówiło. Od razu było wielkie zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem, że tak to po prostu wyszło – mówiła Jolanta Skowronek.

Oprócz rodziców na scenie pojawili się także nauczyciele, m.in. nauczający religii ksiądz Paweł Bogdanowicz oraz nauczyciel języka angielskiego Paweł Pawlak. Dzieci uczęszczające do przedszkola zasiadły na widowni i mogły podziwiać popisy swoich rodzicieli. Po „Jasełkach” dyrektor przedszkola zdradziła, że powoli zaczyna myśleć o przyszłorocznych występach. – Udane było to przedstawienie. (…) Za rok będzie może inny scenariusz, ale na pewno wystąpimy – podsumowała Jolanta Skowronek.

Czytaj także o podręczniku dla dobrych rodziców

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!