Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nie odbędzie się największa sportowa impreza w regionie

› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    30.04.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Runaway 2019Runaway 2019 fot. Arch. portalu

Zarząd Stowarzyszenia Runaway Polski Uciekinier w ubiegłym tygodniu wydał komunikat, dotyczący tegorocznych imprez sportowych z cyklu „Runaway”. W tym roku, w organizację przedsięwzięcia miał włączyć się także samorząd powiatu gostyńskiego. Niestety - impreza się nie odbędzie. 

 

Na 2021 roku przeniesione zostają planowane na 27-28 czerwca Runaway Drogbruk Pępowo oraz na 20 września Runaway Drogbruk Śrem.

- Nie chcemy was dłużej trzymać w niepewności, ani tym bardziej narażać waszego zdrowia, gdyż to właśnie wy tworzycie nasz bieg. Chcielibyśmy przygotować dla was niezapomniane wydarzenia, jednakże w obecnej sytuacji - nawet przy ewentualnej zmianie obowiązujących obostrzeń, nie bylibyśmy w stanie tego wykonać. Doskonale rozumiemy, że nie jest to komfortowa sytuacja, ponieważ mieliście już swoje plany – podał zarząd, na czele z prezesem Krzysztofem Zmysłowskim.

Organizatorzy postanowili nie przekładać biegu na wrzesień, październik czy też listopad, ponieważ terminarz sportowych imprez mógłby się na siebie nakładać, stawiając zawodników przed dylematem: którą imprezę wybrać, a którą odpuścić?

Czytaj także: „Podatek śmieciowy” od czerwca będzie jeszcze wyższy.

e-wydanie gazety Życie Gostynia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!