Nie oddali punktów za darmo

Nie oddali punktów za darmo - Zdjęcie główne

W pierwszym meczu przed własną publicznością w sezonie 2020/2021 Pinsel-Peter Krobianka nie zdobyła punktów. W Pudliszkach Victoria Września wygrała 3 : 2.

Gospodarze dobrze zaczęli to spotkanie. Drużyna Dariusza Wiśniewicza przeprowadziła dwie kontry. Była w pierwszej połowie jeszcze poprzeczka oraz groźna akcja Przemysława Kaczmarka, jednak od 20 minuty to goście osiągnęli przewagę i dążyli do zdobycia gola dającego prowadzenie. Były okazje, ale wydawało się, że pierwsza część meczu zakończy się bezbramkowym remisem. Jednak w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z prawej strony boiska prowadzenie gościom dał Filip Brzostowski. W 63. minucie Victoria podwyższyła prowadzenie i zanosiło się, że jest "po meczu". W 67. minucie Mikołaj Panowicz mógł przypieczętować wygraną Victorii, jednak przegrał pojedynek z Tomaszem Dembskim. Nadzieje na zdobycz punktową w tym meczu odżyły w szeregach gospodarzy w 73. minucie. Z prawej strony pola karnego piłkę dośrodkował Jędrzej Knapp, a w polu karnym przeciwników uprzedził Marcin Masełkowski. Siedem minut później groźnie z rzutu wolnego strzelał Jakub Szymanowski, jednak zabrakło zawodnika, który dobiłby piłkę po interwencji Tomasza Nowickiego. Końcówka spotkania była emocjonująca. W 83. minucie goście znów wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale trzy minuty później gospodarze złapali kontakt po strzale Rafała Sarbinowskiego z rzutu karnego. W końcówce spotkania piłkarze Krobianki dążyli do zdobycia gola dającego punkt, jednak im się to nie udało. - Nie oddaliśmy punktów za darmo. Mogliśmy pokusić się w tym meczu o coś więcej. Zabrakło trochę odwagi. Bramka stracona do szatni źle wpływa na zespół. W drugiej połowie straciliśmy drugiego gola. Zrobiłem zmiany, zdobyliśmy bramkę. Zespół się odrodził. Walczyliśmy do końca o zdobycie jednego oczka - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka - Victoria Września 2 : 3 (0 : 1)
0 : 1 - Filip Brzostowski (45')
0 : 2 - Michał Panowicz (63')
1 : 2 - Marcin Masełkkowski (74')
1 : 3 - Maciej Szczublewski (83')
2 : 3 - Rafał Sarbinowski - z rzutu karnego (86')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Chwaliszewski, Pospiech, Szumny, Kokot (70' Jędrzej Knapp), Tonkiewicz (65' Gembiak), Sarbinowski, M. Urbański (63' Szymanowski), Kaczmarek, Górkowski (85' Szpurka), Masełkowski