Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nie przegap i zagłosuj na ukwiecony Borek

› Aktualności ponad rok temu    26.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 8 / 50%
A A A
 fot. A. Łopatka, A. Celka

Borek Wielkopolski przystąpił do konkursu „Terra Flower Power” na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce 2015. Organizatorem konkursu jest właściciel Fanpage'u, na którym zainstalowano aplikację Click Contest. Jest to firma Terra Group z Gubina, która jednocześnie jest fundatorem nagród. Warunkiem udziału w konkursie było nadesłanie - do 22 lipca - 5 zdjęć prezentujących ukwiecenie z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group w przestrzeni publicznej. Na boreckim rynku, przed ratuszem pięknie prezentują się kwieciste klomby i je właśnie wykorzystano w wysłanych na konkurs fotografiach.

Następnie, od 3 do 24 sierpnia na profilu Inspirowani Naturą (www.inspirowaninatura.pl) na Facebooku dostępna będzie specjalna aplikacja, w której umieszczone będą wybrane fotografie, z możliwością głosowania na nie. Z kolei wszystkie nadesłane do plebiscytu zdjęcia systematycznie trafiają do galerii na blogu w zakładce plebiscyt 2015 - zdjęcia, na które będzie można głosować. Konkurs kończy się 25 sierpnia.
* * *
Nagrodami w konkursie są: - za I miejsce - kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000 i prezentacja miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2016 r.; za II miejsce - donica miejska Gianto 120 marki Nuno’ni; za III miejsce - bon za zakup z oferty Terra o wartości 1000 zł

Poza tym przygotowano zestawy nagród dla 10 uczestników, których prace zostaną wyróżnione przez organizatora konkursu, bon rabatowy w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym makeithome.pl dla każdego, kto przyśle zdjęcia do konkursu, uprawniający do zakupów w ciągu roku od otrzymania. Trzy nagrody główne zostaną przekazane do miast, które zdobędą najwięcej głosów Internautów w aplikacji na portalu Facebook.

 

Czytaj także o zapracowanej boreckiej młodzieży przy realizacji projektu pn. "Szlakiem krzyży, kapliczek i figur przydrożnych".

+ 4 głosów: 8 (50%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Asia
ponad rok temu ocena: 0%  1
Świetny pomysł!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji