Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Nie przejedziecie tam do jesieni

› Społeczeństwo ponad rok temu    15.09.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Trwa remont podjazdu od ul. Granicznej do ul. Jana Kochanowskiego na PożegowieTrwa remont podjazdu od ul. Granicznej do ul. Jana Kochanowskiego na Pożegowie fot. A. Fajczyk

Trwa remont drogi od ul. Granicznej do ul. Jana Kochanowskiego na Pożegowie. Podjazd, znajdujący się przy tzw. „badoniówce” jest ostatnim naprawianym na tym osiedlu.

Trylinka, jaka znajdowała się na tej drodze była tak zniszczona, że nie nadawała się nawet do ponownego wykorzystania. Remontowany jest odcinek o długości ponad 80 metrów.

Dwa zderzenia w drodze do Pudliszek - KLIK

Zniszczoną nawierzchnię zastąpi kostka brukowa. Powstaną nowe zjazdy, wymienione zostaną krawężniki oraz wyregulowana zostanie wysokość chodników z kostki brukowej. Prace powinny zakończyć się jesienią tego roku. Inwestycję na zlecenie gostyńskiego samorządu wykonuje Firma Brukarska WIT-BUD z Gostynia. Remont będzie kosztował ok. 186 000 zł.

O rekordowym ziemniaku - gdzie i jak znalazła go ośmioletnia dziewczynka? - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ miko
ponad rok temu 2
jak to u Witka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ P.
ponad rok temu ocena: 67%  1
Jak sie panowie nie Spiesza z praca tylko siedzą z kawka :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji