Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Nie spodziewali się, że wezmą udział w konkursie. Zdobyli Grand Prix

› zwielkopolski24 9 miesięcy temu    16.10.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. kochamjesc.pl

Ser z Babkowic (gm. Pępowo) podbił kubki smakowe wrocławian. Jury oceniło go na najwyższym poziomie podczas odbywającej się 13 października kulinarnej inicjatywy – Wielkiego Serwowania.

 

Inicjatorem pierwszej edycji spotkania był znany serowar Sylwester Wańczyk. Na targi przy ul. Zwycięskiej przybyło niemal 30 serowarów z całej Polski. Imprezie towarzyszył konkurs na najlepsze sery w czterech kategoriach. Wśród startujących, znaleźli się Grzegorz Junatowski i Jolanta Marcinowska z Farmy Seronada z Babkowic, o których szeroko pisaliśmy już na początku roku – zobacz TUTAJ.

Ci nie spodziewali się nawet, że wezmą udział w konkursie. Opłacało się! Jury uznało, że ich kozi ser farmerski (który wyszedł spod rąk serowara Jarosława Marcinowskiego) z dodatkiem pieprzu, kolendry i kozieradki, był najpyszniejszy w kategorii serów dojrzewających twardych. Ponadto, farma Seronada otrzymała tytuł Grand Prix imprezy.

- To wielkie zaskoczenie, ale i wielka radość. Ta nagroda pokazała to, o czym my już dawno wiedzieliśmy - że nasze sery nie są zwyczajne. Nasze sery są klasy premium, wyjątkowe, z najwyższej półki – mówi Jolanta Marcinowska.

Więcej w kolejnym Życiu Gostynia.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej
9 miesięcy temu 1
Gdzie je można kupić?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji