Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nie straszny im silny wiatr

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    1.04.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. M. Jakubczak

Mimo trudnych warunków pogodowych klasy Ib i IIc ZSOiZ w Krobi (wraz z opiekunami p. Marleną Turlińską, Sławomirem Gintowtem oraz Maciejem Jakubczakiem) we wtorek, 31 marca wzięły udział w Święcie 6 Batalionu Chemicznego Sił Powietrznych w Śremie.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele Garnizonowym. Następnie odbyła się zbiórka na placu apelowym, zakończona pokazem musztry paradnej w wykonaniu orkiestry reprezentacyjnej sił powietrznych z Poznania. Dla uczniów klas o profilu wojskowym uroczystość Święta 6 Batalionu Chemicznego Sił Powietrznych w Śremie była bardzo szczególnym i ciekawym doświadczeniem. - Mieli okazję zobaczyć, jak wygląda ceremoniał wojskowy, a że „służba nie drużba”, zatem silny wiatr i padający śnieg nie stanowiły dla młodych adeptów klas wojskowych żadnej przeszkody – stwierdza Maciej Jakubczak, nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!