Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w rowerzystę

› Wypadki 8 miesięcy temu    14.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Potrącenie rowerzysty przez samochód osobowyGostyń. Potrącenie rowerzysty przez samochód osobowy fot. A. Fajczyk

Do potrącenia mężczyzny na rowerze doszło dziś rano na skrzyżowaniu ulicy Nad Kanią w Gostyniu z drogą w kierunku Bogusławek.

- Kierujący pojazdem hyundai nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie, poruszającemu się rowerem. Auto uderzyło w niego. 32-letni rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń ciała - relacjonuje asp. sztab. Monika Curyk, zastępca oficera prasowego z KPP w Gostyniu.
 

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Karetka zabrała rowerzystę do szpitala. Po zbadaniu obrażenia ciała rowerzysty okazało się niegroźne i został zwolniony do domu.

Gostyńska policja ustaliła, prowadząca czynności na miejscu zdarzenia ustaliła, że zarówno rowerzysta, jak i kierowca samochodu osobowego byli trzeźwi. Ten ostatni dostał mandat karny i 6 punktów.

O tym, co planuje się w spółdzielni mleczarskiej CZYTAJ TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!