Nie wykorzystali szansy

Nie wykorzystali szansy - Zdjęcie główne

Juniorzy UKS Kania Gostyń przegrali na własnym boisku z Lechem II Poznań 1 : 2. W 21. minucie zapachniało sensacją, bo gospodarze prowadzili po strzale Mikołaja Olejniczaka.

Goście bardzo szybko doprowadzili do remisu, a jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Gospodarze mieli ponad czterdzieści minut na odrobienie straty, jednak im ta sztuka się nie udała. - Zagraliśmy bardzo dobrze ten mecz pod względem taktycznym. Zmusiliśmy swoim ustawieniem Lecha, do gry takiej jak chcieliśmy. Niestety popełnilismy dwa poważne błędy, które Lech wykorzystał - stwierdził po meczu trener UKS Kania Gostyń Rafał Pospiech.

Kania Gostyń - Lech II Poznań 1 : 2 (1 : 2)

1 : 0 - Mikołaj Olejniczak (21')

1 : 1 - (22')

1 : 2 - (39')

Kania: Szuba - J. Kruger, Maćkowski, Fiebig, Słomiński, Karolczak, M. Olejniczak, Szymankiewicz, K. Kruger (50' Danielczak), Sz. Olejniczak, Kaźmierczak