Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Niedziela należała do rękodzielników

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    18.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Kiermasz WielkanocnyPępowo. Kiermasz Wielkanocny fot. I. Skorzybót

Pępowskie kiermasze świąteczne mają niepowtarzalny klimat.

Pewnie dlatego do miejscowości z wielką chęcią zjeżdżają na zaproszenie Stowarzyszenia „Ziołowieś” rękodzielnicy z całego regionu. Nie inaczej było dzisiaj. Swoje prace w Gminnym Ośrodku Kultury pokazało wielu wystawców. Rękodzielnicy zdradzali tajniki swojego fachu wszystkim chętnym - Piotr Barańczak z Rozdrażewa z radością uczył zainteresowanych, jak wykonać słomianą, ekologiczną biżuterię.

Na 10., jubileuszowym Kiermaszu Wielkanocnym, nie zabrakło urodzinowego tortu. Stowarzyszenie „Ziołowieś” oprócz swoich sztandarowych produktów, o które dopytywali stali miłośnicy, zaprezentowało nowości - kulki i sole do domowego SPA. Koło Gospodyń Wiejskich z Gębic promowało książkę „Kuchnia Gębicka”, którą wydało Centrum Rozwoju Gminy Pępowo.

 

Stowarzyszenie "Ziołowieś" dziękuje za wszelką pomoc i wsparcie przez 10 edycji kiermaszy: dyrektorowi GOK i pracownikom za współorganizację, pracownikom urzędu gminy, wydziału kultury, członkom Ziołowsi, pani sołtys i radzie sołeckiej, ks. proboszczowi, Bankowi Spółdzielczemu i wystawcom.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!