Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nieprawdopodobne. Zdobyli kolejne dwa złota

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    15.07.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KKS Gostyń

Kolarski Klub Sportowy Gostyń zdominował tegoroczną Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w kolarstwie szosowym. W sobotę Kacper Majewski zdobył złoto, a Tobiasz Zaremba brąz w jeździe indywidualnej na czas. Niedziela w wykonaniu zespołu Waldemara Minty była jeszcze lepsza.

Wyścig ze startu wspólnego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym rozegrany został w Pińczycach. Pierwsze wystartowały juniorki młodsze, z których najszybsza była Zuzanna Olejniczak z Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń. Trzecie złoto dla KKS-u Gostyń zdobył Tobiasz Zaremba. - Wykorzystali optymalnie swoje możliwości. Zuza rozegrała końcówkę fenomenalnie. Na ostatnich metrach poszła sama i nikt nie mógł jej zagrozić. Podobnie końcówkę rozegrał Tobiasz Zaremba, który jechał w czteroosobowej ucieczce i zaatakował w końcówce wyścigu – mówi trener Waldemar Minta. Kolarski Klub Sportowy Gostyń zdobył na OOM trzy złote medale oraz jeden brązowy i wygrał klasyfikację klubową. Zespół Waldemara Minty zdobył 56 punktów i o piętnaście wyprzedził UKS Copernicus-SMS Toruń.  

W czasówce dwa medale.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Były zawodnik
ponad rok temu 3
Nareszcie Pan Waldek doczekał się zespołu który przynosi bardzo dobre wyniki przy każdym starcie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gratulacje
ponad rok temu ocena: 75%  2
Należą się słowa uznania dla trenera który od wielu lat wskazuje młodzieży właściwą drogę. Trudny sport wymagający wielu wyrzeczeń, ogromu samozaparcia, motywacji, walki z bólem mięśni i własną psychiką. Zasłużone gratulacje dla całego zespołu! Życzę kolejnych sukcesów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ben
ponad rok temu ocena: 75%  1
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji