Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Niezapomniane Dni z "Piaskiem" (galeria)

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.07.2010
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
- Właściwy człowiek na właściwym miejscu - powiedział o sobie z uśmiechem Andrzej „Piasek” Piaseczny witając się z publicznością w niedzielny wieczór podczas koncertu w Piaskach.

Wokalista był gwiazdą 12. Dni Piasków i obchodów XX - lecia istnienia samorządu gminy, które długo zapadną w pamięci mieszkańców. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na scenie wystąpiły lokalne kapele: Malińczoki i Piaskowianie, a przed koncertem gwiazdy zagrał gostyński zespół „The Ghost”. Andrzej Piaseczny z zespołem pojawił się na scenie punktualnie o godzinie 21.00. Koncert zapowiedział wójt Piasków Zenon Norman. Ciekawostką jest fakt, że wokalista i jego ekipa głosowali podczas niedzielnych wyborów w Piaskach. (iza)Zobacz galerię zdjęć
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Piaskowianka
ponad rok temu 2
Super-mile mnie zaskoczył ten wokalista.Śpiewa super i jest bardzo sympatyczny.Więcej takich imprez!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tina
ponad rok temu ocena: 33%  1
Wspaniały,cudowny,niezapomniany dla wielu ludzi koncert i wieczór !!!Po prostu mówiąc ładnie : bombowo i MeGggaa!! To był strzał w 10 !Aha i liczę na to,ze Pan wójt dotrzyma danego nam publicznie i nawet przed gwiazdą słowa???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji