Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nikola w finale konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    11.03.2020
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Nikola Sudolska z Pępowa z numerem 77 Nikola Sudolska z Pępowa z numerem 77  fot. Arch. uczestniczki i organizatorów/fotomontaż

Nikola Sudolska z Pępowa przeszła do finału konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. 

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

Przypomnijmy, iż 21-latka jest studentką drugiego roku pedagogiki na PWSZ w Lesznie. Jej pasją jest sport, a w szczególności piłka ręczna i siatkówka. Nigdy wcześniej nie brała udziału w konkursach piękności. Zgłosiła się, aby zobaczyć, jak to naprawdę wygląda i zdobyć nowe doświadczenia. Pisaliśmy o niej już TUTAJ. 

W niedzielę, 8 marca, w Poznaniu odbyła się gala półfinałowa. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach kąpielowych i w sukienkach koktajlowych.

- Każda z nas miała do pokonania kilkunastometrowy wybieg, na którym należało pokazać się z jak najlepszej strony jury i publiczności - mówi Nikola. 

Do finału weszło 40 dziewczyn dorosłych i 25 nastolatek.

- Na samym końcu półfinału zaproszono wszystkie dziewczyny i nastolatki na wybieg i każda z nas otrzymała przeslicznego kwiatka i kosmetyki firmy Nutka. Atmosfera fantastyczna! Większość dziewczyn była otwarta na nowe znajomosci i rozmowy - dodaje. 

Finał odbędzie sie 31 maja w hotelu Novotel w Poznaniu.

Czytaj także: Koronawirus. Odwołują imprezy, wprowadzają środki ochrony, szyby przy biurkach.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Karolina
  8 miesięcy temu 1
  Jak one to robią, że ich włosy wyglądają tak ładnie? Czego używają? Czy stosują coś z https://www.fryzomania.pl/cate... ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji