Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Nocny wypadek. Samochód z trzema osobami uderzył w drzewo

› Wypadki miesiąc temu    5.09.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
zdjecie poglądowe/ Wypadek na trasie Stary Gostyń - Stankowozdjecie poglądowe/ Wypadek na trasie Stary Gostyń - Stankowo fot. arch. portalu gostynska.pl

Trzy osoby podróżowały samochodem osobowym, który uderzył w drzewo na drodze powiatowej w Starym Gostyniu.

Do zdarzenia doszło około godz. 3.15 na strasie ze Starego Gostynia w kierunku Stankowa. Było ciemno, a ten odcinek szosy jest bardzo wąski, poza tym dość niebezpiecznie prowadzi z góry na dół. Mniej więcej przy stawie należącym do Krainy Orła Białego samochód osobowy uderzył w drzewo.

R E K L A M ABolsius

Strażak na stanowisku dowodzenia w komendzie powiatowej PSP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym -  informowano, że doszło do wypadku, w którym trzy osoby są poszkodowane. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby: 2 zastępy JRG z Gostynia, policje oraz zespół ratownictwa medycznego. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala, jedna prawdopodobnie wciąż jest hospitalizowana. Strażacy z JRG Gostyń dotarli do Starego Gostynia jako pierwsi. Okazało się, że samochód uderzył w drzewo. Osoby, które nim podróżowały, znajdowały się poza pojazdem, wszystkie były przytomne. Strażacy nie musieli używać specjalnych narzędzi do rozcinania uszkodzonego samochodu. Zajęli się poszkodowanymi, udzielając im pierwszej pomocy przedmedycznej i zabezpieczali miejsce zdarzenia.

Więcej informacji wkrótce

[AKTUALIZACJA godz. 08.15]

Z raportu gostyńskiej policji wynika, że samochodem osobowym ford focus, który na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo po lewej stronie jezdni, kierował 20-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego.

Funkcjonariusze, wyjaśniający okoliczności zdarzenia ustalili, że był trzeźwy. Prowadzący auto tłumaczył, że aby uniknąć zderzenia ze zwierzyną leśną, "odbił" autem w lewo i w ten sposób uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek tego zdarzenia jeden z  pasażerów doznał obrażeń w postaci złamania nosa, u pozostałych poszkodowanych nie stwierdzono poważniejszych obrażeń, oprócz ogólnego potłuczenia ciała. Po opatrzeniu ranny został wypuszczony z gostyńskiego szpitala. Policja zakwalifikowała zdarzenie, jako wypadek.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!