Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nowa dyrektor w „dwójce”

› Społeczeństwo 5 miesięcy temu    31.07.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Gostyń.  fot. fotomontaż M. Mostowy/ UM w Gostyniu

Jest osobą kreatywną, innowacyjną, poszukującą oryginalnych rozwiązań. Interesuje się psychologią, podróżami i zdrowym odżywianiem - tak oceniają nową dyrektorkę Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyniu członkowie komisji kwalifikacyjnej. Stanowisko to od 17 sierpnia obejmie Magdalena Pietrula. Jako jedyna złożyła ofertę w konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora gostyńskiej „dwójki”.

- Kandydatka przekonała komisję merytorycznością oraz doświadczeniem - oznajmia Krzysztof Mazurek, inspektor ds. oświaty w gostyńskim magistracie.

Koszt powołania dyrektora nowej placówki w okresie do końca 2020 r. ma wynieść 37 800 zł. Jednocześnie, po zlikwidowaniu stanowiska wicedyrektora w przedszkolu miejskim nr 5, oszczędności w gminie wyniosą 4 080 zł - CZYTAJ TUTAJ.

Magdalena Pietrula jest nauczycielem dyplomowanym, autorką innowacji pedagogicznych, programów logopedycznych i arteterapeutycznych w ramach projektów unijnych, trenerem szybkiego czytania i technik zapamiętywania. Kandydatka sprostała wymaganiom, postawionym w konkursie - ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu, studia podyplomowe w zakresie logopedii na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą na WSH w Lesznie. Interesuje się psychologią, podróżami i zdrowym odżywianiem.

Nowa dyrektor jest gostynianką, przez 14 lat pracowała w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyniu, jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klas integracyjnych oraz logopeda. Ma też doświadczenie dyrektorskie - pracowała przez kilka lat na tym stanowisku w Przedszkolu Samorządowym w Piaskach.

Nowe przedszkole miejskie - „dwójka” rozpocznie oficjalnie funkcjonowanie 17 sierpnia, jednak dzieci pojawią się w 4 działających tam oddziałach przedszkolnych 1 września. W placówce opieką objętych będzie 99 dzieci. Siedziba nowego przedszkola mieści się na piętrze budynku szkoły muzycznej, przy ul. Strzeleckiej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Majka
5 miesięcy temu ocena: 71%  3
A przedszkole w Piaskach już jej się znudziło?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic piaski
5 miesięcy temu ocena: 33%  2
Gratulacje ! Właściwa osoba na właściwym miejscu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ leon
5 miesięcy temu ocena: 78%  1
zarozumiała baba
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji