Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Nowa spółka w strefie inwestycyjnej

› Gospodarka ponad rok temu    27.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UM w Poniecu

W piątek 7 września odbyło się oficjalne otwarcie spółki Agricel. Firma w 2018 roku kupiła tereny pod zabudowę przemysłową i w szybkim tempie grunty zabudowała zapleczem magazynowym. Zatrudniła kilkanaście osób.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

Agricel jest drugą firmą w „Ponieckiej Strefie Inwestycyjnej”. Spółka działa w branży rolniczej. – Zajmujemy się szeroko pojętym zaopatrzeniem rolnictwa. Agricel handluje środkami ochrony roślin, nawozami i nasionami - głównie zbóż, kukurydzy, rzepaku – wyjaśnia Jacek Twardowski, współzałożyciel spółki.

W strefie inwestycyjnej poprzedziła ją spółka FAMAG z branży opakowań (obecnie pracuje w niej około 60 osób). Na działce o ponad 4 ha powierzchni, poznański inwestor chce wybudować „Poniecki Park Technologiczny”. Obecnie na terenach inwestycyjnych znajduje się tylko jedna wolna działka. Jak podaje urząd miejski, zapotrzebowanie na grunty inwestycyjne rośnie i gmina podjęła starania o kolejne.

CzytajSzpital wygrał 11 milionów złotych od NFZ-u

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!