Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Nowe schody w BOIK-u

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    23.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Bonifraterskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Piaskach Marysinie przeprowadzono na początku sierpnia remont schodów do budynku.

- Po mroźnej zimie wiele płytek ze schodów wejściowych poodpadało. Nie wyglądało to estetycznie, nie było też bezpieczne, tym bardziej, że z tych schodów korzystają osoby wchodzące do Punktu Pomocy Rzeczowej. Położenie nowych płytek stało się konieczne - mówi Anna Sowula, kierownik BOIK. Prace trwały 8 dni. Rozebrano stare posadzki na schodach, nadlano zaprawę wyrównującą i położono nowe płytki. Personel ośrodka oraz mieszkańcy musieli opuścić budynek na kilka dni. Skorzystali z zaproszenia Domu Dziecka w Wolsztynie, który udostępnił im swoje domki w Sławie. Bonifraterski Ośrodek Interewencji Kryzysowej i Wsparcia pokrył jedynie koszty zużytej wody i prądu. - Natomiast remont schodów pokryliśmy z funduszy uzyskanych z 1%. Zaplanowano już następne prace remontowe, a koszty pokryte zostanę również z wpłat z tytułu 1%. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy - zapewnia Anna Sowula. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!