Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Nowy kierownik USC, woźny, nowi urzędnicy

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    5.09.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Zmiany Kadrowe w Urzędzie Miejskim w GostyniuGostyń. Zmiany Kadrowe w Urzędzie Miejskim w Gostyniu fot. arch. gostynska.pl

Czterech pracowników gostyńskiego magistratu odeszło na emeryturę. W ostatnich tygodniach nastąpiły więc zmiany kadrowe w urzędzie. Nowe twarze pojawiły się w wydziale finansowym, wydziale oświaty, wydziale organizacyjnym i Urzędzie Stanu Cywilnego.

W ostatnim czasie w Gostyniu rozstrzygnięto trzy nabory na stanowiska urzędnicze. Spośród 13 kandydatów biorących udział w naborze na stanowisko ds. społecznych i współpracy z organizacjami pozarządowymi, do zatrudnienia w wydziale oświaty i spraw społecznych została wybrana Katarzyna Bartlewicz z Piasków. Nowy pracownik realizuje zadania związane m.in. z przygotowaniem treści ogłoszeń i przeprowadzaniem konkursów ofert na realizację zadań własnych gminy przez organizacje pozarządowe, przyjmuje i weryfikuje wnioski o przyznanie stypendiów dla studentów oraz wnioski o udzielanie pomocy rodzinom wielodzietnym i osobom niepełnosprawnym poprzez program „Przyjazny samorząd” i Kartę Dużej Rodziny.

W wydziale finansowym również pojawiły się nowe twarze. Na stanowisku ds. rozliczeń i informacji w referacie dochodów została zatrudniona Żaneta Grodziska z Kosowa, pokonując w naborze 23 kandydatów. Do jej obowiązków należy m.in. prowadzenie prawidłowej ewidencji wpłat, zwrotów i zaliczeń nadpłat podatku od nieruchomości od osób prawnych, podatku od środków transportowych, windykacja należności, wystawianie faktur VAT, sporządzanie plików JPK, deklaracji Vat oraz prowadzenie zadań z zakresu pomocy publicznej. Obowiązki związane z planowaniem budżetu gminy i jego zmianami oraz wieloletnią prognozą finansową jednostki od września przejęła Joanna Naskręt z Piasków. O stanowisko ds. planowania i analiz w Urzędzie Miejskim w Gostyniu ubiegało się 9 kandydatów.

Zmiany kadrowe zaszły również wśród pracowników samorządowych na stanowiskach pomocniczych i obsługi, od sierpnia woźnym w Urzędzie Miejskim w Gostyniu jest Mariusz Półtoraczyk z Gostynia. W odpowiedzi na informację o prowadzonej rekrutacji na stanowisko woźnego wpłynęło 8 ofert pracy, o wyborze Mariusza Półtoraczyka na wakat na tym stanowisku zdecydowały jego predyspozycje osobowościowe oraz wysoki poziom zdolności manualnych.

Jeśli nie będziemy segregować odpadów, zapłacimy nawet cztery razy więcej - KLIK

Wydział Spraw Obywatelskich również nie uniknął zmian kadrowych. Chodzi konkretnie o działający w jego strukturach Urząd Stanu Cywilnego. W drodze awansu wewnętrznego kierownikiem USC została Magdalena Kozyra, pełniąca od listopada 2014 r. stanowisko zastępcy kierownika. Na jej miejsce powołana została Katarzyna Gubańska, zajmująca wcześniej stanowisko ds. społecznych i współpracy z organizacjami pozarządowymi w wydziale oświaty i spraw społecznych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!