Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ochroniarz poprosił o pomoc. Ruszyli w pościg za złodziejem

› Z policji ponad rok temu    27.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Strażnicy miejscy pomogli w ujęciu złodzieja alkoholuStrażnicy miejscy pomogli w ujęciu złodzieja alkoholu fot. fotolia.com

Strażnicy miejscy pomogli w ujęciu mężczyzny, który ukradł alkohol z marketu przy ul. Łąkowej.

Kiedy zamarznie auto, zadzwoń po straż miejską


Wszystko działo się w poniedziałek, 26 lutego.  Do jadącego ul. Łąkową radiowozu straży miejskiej podbiegł pracownik ochrony sieciowego marketu, poinformował, że pewien mężczyzna ukradł z niego alkohol. Prosił o pomoc strażników w ujęciu sprawcy. 

Według relacji ochroniarza, złodziej miał uciekać w kierunku gostyńskiego rynku. Strażnicy miejscy natychmiast rozpoczęli interwencję. Przejeżdżając obok rynku zauważyli biegnącego w kierunku ulicy 1 Maja sprawcę. Gminni stróże prawa ruszyli zatem ulicami Kościelną, a następnie Tkacką i Wąską i tam ostatecznie udało się zatrzymać złodzieja. Mężczyzna został przewieziony do marketu, z którego wyniósł alkohol, a następnie przekazano go policji.
 

Pomożesz niepełnosprawnym, kupując budę dla psa KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 111
ponad rok temu 1
Co za skuteczność.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji