Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Od dziś otwarty urząd miejski. USC działa na miejscu od kilku dni

› Społeczeństwo 15 dni temu    16.10.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Bezpośrednia obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Gostyniu ruszyła od piątku 16 października. Za to od wtorku, 13 października w ograniczonym zakresie działa już Urząd Stanu Cywilnego.

Urząd miejski otwarty jest dla interesantów tak, jak przed zmianami, wprowadzonymi po zdiagnozowaniu wśród pracowników koronawirusa - od godz. 8.30 do 12.00.

R E K L A M ABolsius

W obecnej sytuacji, związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w powiecie gostyńskim, pracownicy gostyńskiego magistratu zachęcają wszystkich klientów, którzy mają tam sprawę do załatwienia o wcześniejszy telefon i umówienie się na konkretny dzień i godzinę wizyty w urzędzie. Wpłynie to na bezpieczniejszą i szybszą obsługę interesantów, a także pozwoli do niezbędnego minimum ograniczyć kontakt bezpośredni. W obecnej, trudnej dla wszystkich sytuacji ważne jest by w urzędzie pojawiła się tylko osoba, której dana sprawa dotyczy, i która nie wykazuje żadnych objawów chorobowych.
 

- Wcześniejsza rozmowa telefoniczna pozwoli przygotować pracownikom niezbędne dokumenty przed wizytą klienta w urzędzie, a to pozwoli na skrócenie do niezbędnego minimum czasu, który mieszkańcy będą musieli spędzić w magistracie. Pozwoli to także na sprawniejszą obsługę klienta w czasie pandemii - wyjaśnia Monika Wozik, naczelnik wydziału komunikacji społecznej.
 

Od wtorku 13 października działa już gostyński Urząd Stanu Cywilnego. Od tego dnia mieszkańcy gminy Gostyń mogą załatwić swoje sprawy w ratuszu, gdyż odwołane zostało zarządzenie wojewody wielkopolskiego, który wyznaczył USC w Piaskach jako podmiot zastępczy.

Jeśli ktoś z mieszkańców nie wie, w jakim wydziale dana sprawa powinna zostać załatwiona, proszony jest o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Interesanta tel. 655752110. Przypomnijmy, że Urząd Miejski w Gostyniu pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Przy załatwianiu spraw urzędowych można również skorzystać z elektronicznych form obsługi poprzez e-boi, epuap. Informacje na ten temat można uzyskać korzystając z „Poradnika klienta”, w którym opisany jest sposób załatwienia poszczególnych spraw. Wykaz wszystkich pracowników urzędu wraz z numerami telefonów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej www.biuletyn.gostyn.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!