Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Od jutra autobusy wracają na nasze drogi

› Społeczeństwo 4 miesiące temu    12.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. arch. Życie Gostynia

Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców powiatu gostyńskiego korzystających z transportu publicznego: zarówno tych dojeżdżających autobusami regularnie np. do miejsca pracy czy do szkoły oraz pasażerów podróżujących okazjonalnie.

Od poniedziałku, 13 lipca, po okresie zawieszenia komunikacji autobusowej spowodowanego zagrożeniem epidemicznym, regularne kursowanie na trasach w naszym regionie wznawia największych tutejszy przewoźnik Spółdzielnia „Milla” w Lesznie.

- Jestem pasażerem i wiem, jak ciężko jest bez tych autobusów. Wiele miejsc w okolicy zostało odciętych od jakiejkolwiek komunikacji, a to w połączeniu z epidemia było dla wielu szokiem - mówi osoba, która poprosiła nas o interwencję w tej sprawie.

Na jej prośbę, ale także, aby ułatwić dostęp innym mieszkańcom do rozkładu jazdy obowiązującego od nowego tygodnia publikujemy go na naszej stronie internetowej - patrz u dołu strony.

- W ten sposobi dowiedzą się wszyscy. Czytają was tysiące ludzi, którzy podadzą wiadomość dalej. Pasażerowie, z tego co widziałem, opierają się głównie na tym, co widzą na przystanku. A jak nie ma autobusu no to siłą rzeczy odchodzą zrezygnowani i nie wiedzą, co dalej - dodaje mieszkaniec naszego powiatu.

Aktualny rozkład jazdy wydrukujemy także na najbliższym, wtorkowym wydaniu gazety „Życie Gostynia”. Każdy będzie mógł go sobie zachować i umieścić np. w portfelu mogąc w każdej chwili sprawdzić, w jakich godzinach kursuje jego autobus.

Czytaj także: gdzie wyborcy zaspali?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Beti
4 miesiące temu 1
Super, wreszcie spokojnie będzie można wszędzie dojechać, bez kombinowania i załatwiania transportu i martwienia się czy zdążę do pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji