Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Od wczoraj był poszukiwany, dziś znaleziono jego zwłoki

› Aktualności ponad rok temu    7.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Gostyń. Ciało 65-letniego mężczyzny znaleziono na polu, pomiędzy Czachorowem a Sikorzynem w gm. GostyńGostyń. Ciało 65-letniego mężczyzny znaleziono na polu, pomiędzy Czachorowem a Sikorzynem w gm. Gostyń fot. fotomontaż M. Mostowy/A. Fajczyk

Ciało mężczyzny znaleziono dziś przed południem w okolicy Sikorzyna. Mieszaniec gminy Gostyń był od wczoraj poszukiwany - przez najbliższych, a po zgłoszeniu, również przez policję.

Czy escape room w Gostyniu jest bezpieczny? ZOBACZ

Zwłoki mężczyzny, leżące na polu pomiędzy wioskami Czachorowo i Sikorzyn, znaleźli członkowie rodziny. Na miejsce przybyli policjanci oraz prokurator, aby dokonać oględzin. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

- Dopiero po tych czynnościach sekcyjnych będę mógł powiedzieć coś więcej. Sekcja zwłok odbędzie się dzisiaj lub jutro. Kiedy będę miał komplet dokumentacji, także z przesłuchania członków rodziny i dokumentację, albo przynajmniej wiedzę o wynikach sekcji zwłok, wtedy przekażę kompleksową informację ze wstępnych czynności śledztwa - powiedział Jacek Masztalerz, szef gostyńskiej prokuratury rejonowej.
 

Mężczyzna był uznany za zaginionego. Wyszedł z domu w niedzielę, około godz. 16.00, oświadczając, że wybiera się do sklepu. Po północy (z 6 na 7 stycznia) rodzina zgłosiła zaginięcie. Poszukiwała go zarówno policja, jak i najbliżsi oraz sąsiedzi. Zgłoszenie odwołano dziś rano, kiedy ciało znalazła żona. Dowiedzieliśmy się, że nie było to samobójstwo, wykluczono też udział osob trzecich. Brany jest pod uwagę raczej zgon z przyczyn naturalnych. Prawdopodobnie 65-letni mieszkaniec gminy Gostyń wracał ze sklepu z Czachorowa i chciał skrócić sobie drogę do domu, wracając przez pole.

- W zależności od wyników sekcji zwłok będziemy mogli określić bliższą przyczynę. Być może to jest wychłodzenie organizmu, gdyż mężczyzna nie był ciepło ubrany, a może normalny zgon chorobowy. To raczej nie jest zdarzenie o charakterze samobójczym - mówi Jacek Masztalerz po bardzo wstępnych czynnościach procesowych.

Kto narobił szkód na stacji paliw? Jak wpadł?

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!