Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Odczarowali boisko w Poniecu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    12.10.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Piast Poniec

Pierwsze punkty przed własną publicznością w sezonie zdobył Piast Poniec. Po golach Patryka Gendery drużyna Jerzego Radojewskiego pokonała Stellę Luboń 2 : 1. 
    Przed jedenastą kolejką drugiej grupy piątej ligi Piast Poniec był jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze punktów na własnym boisku. Beniaminek dobrze radzi sobie na wyjazdach, ale u siebie nie potrafił się przełamać. Dopiero w szóstym meczu przed własnym publicznością Piast zdobył punkty. W sobotę pod nieobecność najlepszego strzelca Krzysztofa Karcha ciężar zdobywania bramek wziął na siebie Patryk Gendera. To po jego dwóch uderzeniach drużyna Jerzego Radojewskiego sięgnęła po pełną pulę w meczu z Stallą Luboń. – Rozstrzygnięcia z takimi zespołami jak Stella będą niezwykle ważne w ostatecznym rozrachunku. Wygraliśmy po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku, więc zwycięstwo jeszcze lepiej smakuje – skomentował trener Piasta Poniec.

Emocje w derbach. Korona znalazła pogromcę!

Piast Poniec – Stella Luboń 2 : 1 (0 : 0)
1 : 0 – Patryk Gendera (59’)
1 : 1 – (64’)
2 : 1 – Patryk Gendera (68’)
Piast: Chudziak – Ramota, Klimasz, Lokś, Siniecki, Matecki, Dorociak, Wydmuch (25’ Dawidziak), Prałat (90’ Alejski), Cheba (88’ Janowicz), Gendera
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!