Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Oddaj krew - uratuj życie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    24.09.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Trwa trzecia edycja ogólnopolskiej akcji „Zbieramy krew dla Polski”. W niedzielę, 26 września krew będą mogli oddać mieszkańcy Gostynia.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej już po raz trzeci przez Grupę Muszkieterów oraz Polski Czerwony Krzyż, w niedzielę 26 września odbędzie się przed supermarketem Intermarché akcja poboru krwi. Mieszkańcy będą mogli oddać krew w specjalnym ambulansie RCKIK, który stanie przed supermarketem przy ul. 700-lecia, w godzinach 9.30 -15.30. Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji powinny być zdrowe i pełnoletnie oraz posiadać przy sobie dowód osobisty. Zbiórka krwi jest częścią kampanii zainicjowanej przez Grupę Muszkieterów jako „Konwój Muszkieterów Oddaj Krew – Uratuj Życie” i odbywającej się w tym roku w obrębie 14 województw. Akcja będzie prowadzona od 10 kwietnia do 17 października. W tym okresie przy sklepach sieci Intermarché i Bricomarché będą pojawiać się ambulanse Polskiego Czerwonego Krzyża, w których wszyscy chętni będą mogli oddać krew. W sumie organizatorzy przewidzieli przeprowadzenie 137 akcji honorowego krwiodawstwa. W samym województwie wielkopolskim organizatorzy przeprowadzą akcje w 26 miastach. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!