Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Odkryj swój region i zgarnij nagrody

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    6.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotomontaż Maciej Mostowy / fotolia.com

Ruszyła kolejna edycja konkursu Nagroda Młodzieżowa. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych mieszkańców całej Wielkopolski w wieku od 12 do 21 lat. Nagrodą główną jest kilkudniowy pobyt w Hesji (Niemcy).

 

Motywem przewodnim i główną ideą konkursu jest hasło: „Młodzież odkrywa swój region”. Zadanie polega na tym, aby uczestnicy przedstawili zabytki, sztukę, literaturę, produkty lub sylwetki osób z naszego regionu, o których wcześniej mało kto słyszał, a które mogłyby stać się interesujące dla mieszkańców Europy. 

Z roku na rok jest ich coraz więcej - KLIK

W konkursie mogą wziąć udział klasy szkolne a także indywidualnie studenci, działający w stowarzyszeniach, klubach lub związkach. Organizatorzy zachęcają jednak do wspólnych prac zespołowych. Nadsyłane prace mogą być w formie pisemnej, zdjęć, obrazów, nagrań video, słuchowisk, diagramów i innych.

Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród i kilkudniowy pobyt w Hesji. Dodatkową nagrodą jest medal Fundacji Nagrody Młodzieżowej za rok 2019 i dyplom. Pozostali laureaci otrzymają także dyplom z podpisami patronów konkursu. Wszyscy laureaci otrzymają nagrody pieniężne w całkowitej wysokości 5.000 euro.

Organizatorem konkursu jest Wielkopolska, Hesja (Niemcy), Akwitania (Francja) oraz Region Emilia Romania (Włochy). Patronem konkursu jest Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego oraz Volker Bouffier, premier Hesji.

Czas nadsyłania prac to 16 luty 2019. Wszystkie informacje dostępne są w sekretariatach szkół oraz na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego - KLIK

Czytaj: Kto zniszczył trampolinę?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!