Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Odwiedziny w redakcji

› Społeczeństwo ponad rok temu    14.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Odwiedzili nas: Maria Gubańska, Filip Rączka, Zosia Kaźmierczak, Julia Kopaszewska, Jakub Fabiański, Marek Nagraba, Mateusz Kuberka, Zosia Urbaniak. Odwiedzili nas: Maria Gubańska, Filip Rączka, Zosia Kaźmierczak, Julia Kopaszewska, Jakub Fabiański, Marek Nagraba, Mateusz Kuberka, Zosia Urbaniak.  fot. A. Twardowska

Lubią pisać, fotografować, znają się na portalach społecznościowych, ale póki co, nie czytają zbyt często lokalnych portali informacyjnych. Nie wykluczają, że w przyszłości zostaną dziennikarzami.

 

Redakcję Życia Gostynia odwiedzili w ubiegłą środę (13 marca) członkowie kółka dziennikarskiego i fotograficznego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyniu wraz z prowadzącymi zajęcia – Elżbietą Marciniak-Krenz i Beatą Kasprzak.

Uczniowie klas: siódmej i trzeciej gimnazjum uczęszczają na kółko od kilku miesięcy. Próbowali już przeprowadzać sondy w szkole (przyznali, że nie jest to łatwe), a tym razem postanowili zobaczyć, jak wygląda redakcyjna praca „od środka”. Dowiedzieli się, że tydzień dziennikarzy Życia Gostynia rozpoczyna się od wtorku, a kończy dopiero w poniedziałek, pytali o rolę mediów społecznościowych oraz o to, czy dziennikarze wybraliby ten zawód raz jeszcze? Przy okazji, poprosiliśmy ich o porównanie „starej” gazety z jej nowym wyglądem i podpytaliśmy, w ilu domach na stole widnieje Życie Gostynia. Dziękujemy za odwiedziny.

Czytaj także: Pierwsi klienci byli już pół godziny przed otwarciem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!