Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Ogień mógł przenieść się na budynek mieszkalny

› Wypadki 14 dni temu    28.06.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Borek Wielkopolski. Na powodzenie działań ratowniczych duży wpływ miał fakt, że miejsce pożaru znajduje się niedaleko siedzib miejscowych jednostek OSPBorek Wielkopolski. Na powodzenie działań ratowniczych duży wpływ miał fakt, że miejsce pożaru znajduje się niedaleko siedzib miejscowych jednostek OSP fot. OSP Borek Wielkopolski

Wczoraj, około godziny 21.30 jednostki straży pozarnej z Gostynia, Borku Wielkopolskiego oraz Karolewa zostały zadysponowane do pożaru pomieszczenia gospodarczego na terenie posesji przy ulicy Droga Lisia w Borku Wielkopolskim.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pali się szopa z drewnem znajdująca się w bliskiej odległości od domu jednorodzinnego.

- Istniało niebezpieczeństwo, że ogień może przenieść się na dach budynku mieszkalnego - mówił po akcji jeden ze strażaków uczestniczących w działaniach ratowniczych. 

Na szczęście bliskość miejsca pożaru od remiz w Borku oraz Karolewie oraz szybka reakcja ratownikow już po przyjeździe, zapobiegły dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. Nadpaleniu uległa tylko część pomieszczenia oraz składowany tam opał. 

Czytaj również: alkohol zabija rocznie setki "nieśmiertelnych"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.