Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Olejniczak podwójną wicemistrzynią Europy

› Sport i rekreacja› Aktualności miesiąc temu    13.10.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Facebook KKS Gostyń

Dwa srebrne medale wywalczyła Zuzanna Olejniczak w trwających Młodzieżowych Mistrzostwach Europy na torze. Po pierwszy krążek juniorka Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń sięgnęła w wyścigu indywidualnym na dochodzenie. Na dystansie 2 km lepsza od Polki była tylko Alena Ivanchenko (Rosja). W poniedziałek wieczorem wychowanka Waldemara Minty wspólnie z Nikolą Wielowską walczyła o medal w konkurencji madison. Reprezentantki Polski z 23 punktami zajęły drugie miejsce. - Przez cały czas polskie zawodniczki plasowały się na trzeciej, czwartej pozycji. Wygrały finisz, który był punktowany podwójnie i to dało naszym zawodniczkom srebrny medal. Madison to widowiskowa konkurencja, która rozgrywana jest na igrzyskach olimpijskich, więc prestiżowo lepsza niż 2 km na czas  - powiedział trener Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń Waldemar Minta. W rozgrywanych w Fiorenzuoli mistrzostwach startował także Kacper Majewski. Junior z Gostynia w wyścigu drużynowym na dochodzenie był piąty, natomiast indywidualnie uplasował się na siódmej pozycji. 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

W okręgówce komplet zwycięstw.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pulsar
miesiąc temu 1
Brawo Zuza! Widzę, że większość czytających artykuły skupia się na covid-19 oraz ilu zakażonych, ilu to i tamto. Nikt nie dostrzega, że oprócz "pandemii" są jeszcze dobre wiadomości. Jeszcze raz gratulacje. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji