Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Olimpijskie atrakcje krobskich uczniów

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczniowie klasy 4c i 5a z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi 12 czerwca uczestniczyli w XI Pikniku Olimpijskim w Warszawie, zorganizowanym przez Polski Komitet Olimpijski i polskie związki sportowe. Tego samego dnia dzieci wystąpiły też w programie telewizyjnych w wiadomościach sportowych.

Kilkudniową wycieczkę do Warszawy uczniom z Krobi ufundowali rada rodziców oraz gminny samorząd. W parku Kępa Potocka organizatorzy pikniku przygotowali kilkadziesiąt konkurencji sportowych. Niewątpliwą atrakcją imprezy byli obecni tam polscy olimpijczycy - nie tylko medaliści, ale i uczestnicy olimpiad. Chętnie rozdawali autografy, pozowali do zdjęć oraz rywalizowali w wielu konkurencjach. Wśród ogromnej rodziny olimpijskiej pojawili się m. in. Jacek Wszoła, Wojciech Fortuna, Tadeusz Mytnik, Andrzej Szarmach, Irena Szewińska, Andrzej Supron, Grażyna Rabsztyn, Ryszard Parulski, Grzegorz Skrzecz, Tomasz Majewski czy Piotr Małachowski. Obecni byli również reprezentanci Polski w piłce ręcznej z trenerem Bogdanem Wentą. Niespodzianką było spotkanie z mistrzami naszych czasów: kulomiotem Tomaszem Majewskim i dyskobolem Piotrem Małachowskim. Wielką atrakcją dla krobskich uczniów była wspólna rozgrzewka, a potem wielkie zawody w przeciąganiu liny. Jakby było mało, to wszystko nagrywała TVP Sport z redaktorem Grzegorzem Mędrzejewskim, który wręczył dzieciom mikrofon. To taki mały pierwszy egzamin dziennikarski. Rodzice tego samego dnia mogli obejrzeć swoje pociechy w telewizji. (AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!