Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Orszak Trzech Króli w Krobi

› Społeczeństwo› Religia ponad rok temu    3.01.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.photo-atelier.pl

Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Krobi oraz Gmina Krobia zapraszają na Orszak Trzech Króli, który w piątek, 6 stycznia o godzinie 13.30 wyruszy spod kościoła parafialnego św. Mikołaja w Krobi, przejdzie ulicami miasta i skończy pochód na Rynku w Krobi.

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, rodziców, dziadków, seniorów, zakochanych, samotnych i wszystkich tych, którzy chcą razem kolędować ulicami miasta oraz przy żywym żłóbku. Wszyscy podążać będą za bryczką z Trzema Królami i Gwiazdą Betlejemską do Dzieciątka Jezus. Aby ubarwić orszak przebierz się za Anioła lub Pasterza i zabierz lampion by było jaśniej w trakcie Orszaku.

Wszystkie ofiary zebrane za łakocie i herbatę przekazane zostaną na rzecz dzieci z Ukrainy z świetlicy św. Anieli Merici prowadzonej przez Siostry Urszulanki. Każdy uczestnik ma też szansę dostać koronę, które będą rozdawane przed orszakiem! Pamiętajcie - kto pierwszy ten lepszy.

W inicjatywę włącza się Gmina Krobia jako współorganizator oraz wielu sponsorów, lokalne szkoły i przedszkola, chóry i zespoły, koła gospodyń wiejskich, Biskupianie mali i duzi, więc nie może zabraknąć i Ciebie.

Czytaj także: o zmarłym prezesie OSP

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ machaj
ponad rok temu ocena: 100%  1
Widze ze na zdjeciu oryginalny Makumba :) zebyscie przypalu nie zrobili i w dniu 6-tego stycznia na jaselkach nie "wymalowali jednego z naszych chlopcow czarna farba " :) badzcie konsekwentni patrzac na foto powyzej i dajcie cos w oryginale skory:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji