Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Otwarto drzwi marketu. Klienci wracali kilka razy. Gdzie będą następne?

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.08.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Klientom przypadł do gustu nowy market przy osiedlu na wylocie z Borku. W dniu otwarcia w mieście można było zauważyć wielu mieszkańców z zakupami z nowego marketuKlientom przypadł do gustu nowy market przy osiedlu na wylocie z Borku. W dniu otwarcia w mieście można było zauważyć wielu mieszkańców z zakupami z nowego marketu fot. A. Fajczyk

- Jak nowy market? Fajne jest Dino nawet. Jest więcej przestrzeni, pachnie nowością - mówią mieszkanki Borku, które pod wieczór wybrały się na zakupy i właśnie wyszły ze sklepu.

Dziś przy drodze wyjazdowej z Borku, w kierunku Jaraczewa otwarto nowy market. Pierwsi klienci, którzy wyruszyli na zakupy przed południem otrzymywali pączki, przez cały dzień rozdawano baloniki, a reklamówki z logo sieci były „gratis”. I to po spacerujących z promocyjnymi siatkami najszybciej można było zauważyć, że nowy market ruszył.

Konkurencja poczuła się „zagrożona” i uwijała się w promowaniu swoich produktów w Borku bardziej niż zwykle. Czytając duży bilbord reklamowym, stojący przy parkingu nowo otwartego Dino, tuż obok można było usłyszeć promocyjne hasła Biedronki i zobaczyć duże tablice, wożone na lawecie.

Klienci uważają, że miejsce drugiego w mieście marketu „Dino” jest odpowiednie, łatwiej można dojechać, podoba im się duży parking. - Teraz będzie „sprawiedliwie” - mówią. Mieszkańcy południowej części miasta, a także Karolewa, Strumian mogą robić zakupy w „starym” Dino, który od lat już funkcjonuje w budynku obok remizy strażackiej, na granicy Borku i Karolewa. Mają też Biedronkę. A  społeczność z północnej części Borku, a także Skokowa, Skokówka, bliżej ma do nowego punktu sieci, który powstał w miejscu, gdzie dawniej funkcjonował tartak. - Oby więcej takich sklepów - komentują zadowoleni.

Co kupowali? Potrawy na grilla, przyprawy, sosy, lody i napoje. Z nowego „Dino” na pewno będą korzystać tez mieszkańcy Jaraczewa i całej sąsiedniej gminy, którzy wcześniej przyjeżdżali do Borku, na zakupy w istniejących już dużych marketach.

Kolejny market sieci Dino zostanie otwarty w Kunowie, w gm. Gostyń. Poszukiwani są pracownicy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sklepy tej sieci będą mieli też mieszkańcy Goli, a minimarkety prawdopodobnie powstaną w Nieparcie i Skoraszewicach.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (8)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Wit
  ponad rok temu ocena: 50%  8
  W końcu w Skoraszewicach powstanie i nie będzie trzeba słuchać tekstu nie ma jutro bedzie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu 7
  W Nieparcie też już postawili wkrótce otwarcie .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kunowianin
  ponad rok temu ocena: 0%  6
  Co to za tekst z nieoficjalnych informacji skoro budynek juz stoi i wyraźnie pisze? Nieoficjalnie stoi czy jak? Hura optymistyczny artykuł o kolejnym markecie który wykończy małe sklepiki. Jak widac redakcja przespała temat w kunowie albo problemu nie widzi. Aż sie prosił artykuł o tum ze pod nosem rodzinnego sklepiku wywalili we wsi market. Trzeba było z właścicielami porozmawiać zapytać dino skąd taki pomysł i ludzi. Byłby fajny tekst a tak jest wieś no śle lepiej pisac takie rzeczy niż dojrzeć problem widac taka polityka gazety a szkoda
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ marian
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Dino idzie na zysk ,jakosc towaru i ceny nie ida w parze, DINO nie idż tą drogą jakmawiał klasyk !!!!!!!!!!!!!!1
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ juzek
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Serio? A na co ma iść? Na działalności charytatywną i finansowanie darmowych piw dla Ciebie?
  ~ golok
  ponad rok temu ocena: 67%  3
  a w głoli ma by te dino czy nie czy kto wie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  ponad rok temu 2
  a kurła czytać umiesz
  ~ X.Y.Z
  ponad rok temu ocena: 90%  1
  I takim sposobem gmina pozbywa się lokalnych przedsiębiorców.Gratulacje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji