Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Otworzyli drzwi, pokazali kilka nowości

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    10.04.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. ZSR Grabonóg

Gimnazjaliści i uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej odwiedzili Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu podczas tegorocznej edycji Drzwi Otwartych, które 6 kwietnia zorganizowane zostały pod hasłem: „Wszystko, czego pragniesz …”.

 

Na odwiedzających szkołę czekały między innymi: zajęcia praktyczne w szkolnym prosektorium, kawiarenki i restauracyjki serwujące zdrowe potrawy, pokaz musztry policyjnej, warsztaty florystyczne oraz Grabonoskie Agro Show.

Od przyszłego roku szkolnego ZSR Grabonóg oprócz działającej w liceum ogólnokształcącym innowacji pedagogicznej „Bezpieczeństwo publiczne działania policji’’, wprowadzi innowacje pedagogiczne w klasach technikalnych. W technikach kształcących w zawodach: technik weterynarii innowacja pedagogiczna pn. „Podstawy behawioryzmu’’, technik architektury krajobrazu „Konsultant ślubny (Wedding planner)”, technik rolnik „Odnawialne źródła energii’’, technik żywienia i usług gastronomicznych „Kulinaria włoskie’’.

Zainteresowaniem cieszyły się także kierunki kształcenia w Szkole Branżowej I stopnia: operator maszyn i urządzeń rolniczych, kierowca-mechanik, ogrodnik, cukiernik, kucharz oraz rzeźnik-wędliniarz.

Czytaj także o drzwiach otwartych w pogorzelskim zespole szkół. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ rodzic
  ponad rok temu ocena: 33%  2
  nie polecam tej szkoły, stosunek nauczycieli do uczniów jest fatalny; niektórzy nauczyciele maja taką ambicję że dzień bez jedynki to dzień stracony dla nich.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Do dziecka rodzica
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Jak od pierwszej klasy się nie uczyłeś !!!!Trzeba było przenieść się do innej szkoły może o niższym poziomie jeśli takie są????