Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Otworzyli swoje bramy dla piknikowiczów

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    25.05.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bogdan Bujak, Aleksandra Lutyńska

Dzięki zorganizowaniu Pikniku bezpieczeństwa rzesze odwiedzających mogły po raz pierwszy od środka zobaczyć, jak wyglądają m.in. hale produkcyjne i zaplecze jednego z największych pracodawców na terenie powiatu gostyńskiego - firmy Mondi Simet.

- Nasz pikniki poświęcony jest dwóm aspektom - bezpieczeństwu, pracy, ekologii i fajnej zabawie. Myślę, że to drugie w połączeniu z tymi dwoma pierwszymi wypali - mówił Krzysztof Jakubowski, dyrektor zakładu.

Dla osób, które zjawiły się na terenie firmy w sobotnie popołudnie przygotowano liczne atrakcje, związane właśnie ze wspomnianą ekologią czy mające charakter wybitnie rekreacyjny. Odwiedzający otrzymywali plan postępowania, dzięki czemu wiedzieli, do jakiej grupy należą co ułatwiało poruszanie się na pikniku.

Dostępne były m.in. miasteczko rowerowe, instruktaż BHP na terenie zakładu, stanowisko testu zderzeniowego, komora dymowa czy interaktywna wystawa ekologiczna dla dzieci i dorosłych. Ponadto zorganizowano quiz wiedzy o firmie i zabawę z tekturowymi puzzlami.

Liczne stoiska oferowały przykładowo możliwość zbadania sobie słuchu w słuchobusie, zażycia masażu relaksacyjnego. Głównie dla dzieci ustawiono symulatory gier, były także dmuchane zamki i pokaz baniek mydlanych. Przy wejściu na główną halę - tekturnicę każdy mógł zobaczyć, jakie cuda tworzy się z papieru i zaprojektować własne tekturowe dzieło lub na świeżym powietrzu pomalować tekturowy domek.

Dużą część terenu przeznaczonego na rekreację zajęły namioty gastronomiczne oferujące sałatki, pieczoną kiełbasę oraz grochówkę.

Dowiedz się także: jak otrzymać 500+ na pierwsze dziecko

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!