Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

(...) Pchał się na siłę. Niedługo by ją zmiażdżył

› Wypadki ponad rok temu    7.08.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Kolizja na Rondzie SolidarnościKolizja na Rondzie Solidarności fot. A. Fajczyk

Stłuczka dwóch samochodów w centrum Gostynia. Ciężarówka zniszczyła osobowego opla. Uczestnikom kolizji nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło dziś, ok. godz. 16.00. Auta poruszały się po mieście drogą jednokierunkową od strony Leszna, w kierunku Ronda Solidarności. Mężczyzna (z pow. makowskiego, woj. mazowieckie) prowadzący ciężarowego mercedesa jechał ul. Sądową. Kiedy dostał się na rondo, wszystko wskazywało na to, że zamierza jechać w kierunku Jarocina. Nagle zdecydował się na zmianę pasa ruchu z lewego na prawy. Najprawdopodobniej nie zauważył, że tam jedzie już osobowy opel, który prowadziła mieszkanka Gostynia.

R E K L A M ABolsius

Mieszkanie było zadymione, w pokoju leżeli pijani ludzie - jak było w Wilkonicach zobacz TUTAJ

- Podobno pchał się na siłę. Kabina zrównała się z osobówką. Zepchnął córkę wręcz na chodnik, niedługo by ją zmiażdżył. Zniszczone jest auto, którym córka codziennie dojeżdża do pracy w Rawiczu - martwi się ojciec kobiety, która siedziała za kierownicą „osobówki”.
 

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Po przybyciu na miejsce, policjantki nakazały zepchnąć samochody w bezpieczne miejsce, aby nie blokowały ruchu w centrum miasta.

- Nie można było aut wcale rozerwać, mercedes wepchnął się między koła - relacjonuje ojciec prowadzącej opla.
 

Po wykonaniu wstępnych czynności policja ustaliła, że sprawcą kolizji jest kierowca ciężarowego auta. Podczas zmiany pasa ruchu nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do bocznego zderzenia z osobowym oplem corsa. Kierujący byli trzeźwi. Policja zaproponowała sprawcy mandat karny.

Kolejne utonięcie w MIędzychodzie - KLIK

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!